На сьогоднішній день потреба у сильних та безпечних протигрибкових препаратах суттєво зросла. Зумовлено це неправомірним та дуже поширеним використанням антибіотиків. Рівень мікозів, особливо системних і тих, що важко піддаються лікуванню, значно зріс. Тому протигрибкові ліки постійно удосконалюються, з'являються препарати нового покоління.
Мікози – це хвороби, спричинені хвороботворними грибками. Вони можуть вражати зовнішні тканини – шкіру, слизові, нігті, волосисту частину голови, та глибокі. Нині відомо понад 500 видів збудників інфекції.
Глибокі чи системні мікози – це ураження тканин внутрішніх органів, викликані грибками різного систематичного положення. Так, наприклад, найбільш небезпечними є кокцидіоїдомікоз і гістоплазмоз, бластомікози. Їх провокують високо вірулентні та патогенні для людини збудники, які накопичуються у природі. Вони здатні викликати вкрай тяжкі ураження шкіри, слизових оболонок та внутрішніх органів.
Зараження може статися кількома шляхами: прямим – при контакті з ґрунтом, рослинами, інфікованими тваринами чи людьми, непрямим – при зіткненні з різними речами та предметами, якими користувалися хворі.
Плісняві грибки викликають такі патології, як:
Третя група (актиномікоз та покардіоз) не є грибковою інфекцією, але належить до цієї категорії через деякі загальні ознаки та однаковий шлях зараження.
Основна частина випадків інфікування припадає на пацієнтів похилого та старечого віку у зв'язку з наявністю тяжкої супутньої патології, яка є фактором ризику розвитку інфекції. Вісцеральні та системні мікози можуть призвести до смерті хворого. Але за правильно підібраних протигрибкових засобів у 80% випадків важких наслідків вдається уникнути.
Протигрибкові ліки поділяють за такими ознаками:
Антибактеріальні препарати використовують у терапії системних мікозів. Різні похідні мають різний механізм дії. Так, наприклад, полієнові протигрибкові ліки найкращі в терапії бластомікозу, гістоплазмозу, криптококозу.
Антибактеріальні засоби слід приймати виключно за призначенням лікаря, оскільки вони знищують не тільки хвороботворні патогени, а й корисні, які становлять природний мікробіоценоз тканин організму. Проте вони найефективніші при утворенні бактеріально-грибкових плівок.
Які потрібно купити препарати від грибка для системного застосування, вирішує лікар, оскільки активні речовини формули при недотриманні інструкції та рекомендацій можуть спричинити отруєння організму. Ціна самолікування занадто висока! Слід наголосити, що медикаментозне лікування протигрибковими медикаментами хворих необхідно проводити з урахуванням визначення чутливості до цієї групи антибактеріальних засобів.
Купити протигрибкові препарати можна в аптеках України. Але найвигідніше купувати антибактеріальні ліки на сайті «Аптека Поруч». У каталозі можна знайти хороші та дешеві засоби від грибка від вітчизняних та зарубіжних виробників. Але дешеві препарати не означає погані. Тут представлені лише ліцензовані препарати високої якості, схвалені фахівцями, що пройшли клінічні дослідження.
Ефективні лікарські засоби забезпечені інструкцією до застосування, описом активних речовин та механізму дії. Знайти необхідний протигрибковий препарат можна за допомогою зручного фільтра за ціною чи назвою. Оформити замовлення можна лише в один клік і отримати ліки від грибка у будь-якому куточку країни в стислий термін.