Аптека Поруч - Добре для моєї аптеки

Онлайн сервіс Аптека Поруч дозволяє швидко і безкоштовно замовити необхідні ліки та інші медичні препарати в найближчій аптеці, щоб забрати їх у зручний час. Також ми надаємо детальну інформацію про сам товар і даємо список найближчих аптек, де це засіб можна придбати за найнижчою ціною в місті. Через наш портал можна замовити ліки зі складу та отримати їх в аптеці біля будинку, щоб не їхати на інший кінець міста.

"Аптека Рядом®" - зручний і практичний сервіс для всіх

Наш сервіс Аптека Поруч має такі переваги:

  • Оперативна інформація про наявність лікарських препаратів в аптеках міста.
  • Більш 12 000 позицій в базі і понад 1500 аптек-партнерів.
  • Можливість замовлення потрібних ліків в аптеку поблизу.
  • Гарантія якості і справжності всіх препаратів.

А ще - ми підтримуємо невеликі аптеки, які опинилися під загрозою закриття через зростання замовлень ліків через інтернет з кур'єрською доставкою. Це дуже зручно, але є один важливий нюанс - для отримання препаратів за рецептом пацієнту доведеться відвідати аптеку особисто, так як кур'єр може привезти тільки безрецептурні ліки. Скориставшись нашим сервісом, людина зробить замовлення товарів і забере їх в найближчій аптеці «під будинком». Регулярні замовлення допоможуть невеликий не мережевий аптеці не закрили, а мешканці прилеглих будинків будуть знати, що вони можуть тут придбати ліки на замовлення та інші супутні товари, в зручний час.

У Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Вінниці, Полтаві та Житомирі, при виборі «під замовлення», є можливість отримати необхідні кошти в день замовлення (при підтвердженні заявки до 12:00, товар можна забрати після 18:00 у вибраній аптеці, крім свят і вихідних днів). Для інших населених пунктів здійснюється доставка товарів на наступний день.