Правила використання

1. Основні поняття

1.1. Сайт - ресурс, разом з усіма супутніми сервісами, розміщений в мережі  інтернет за адресоюhttps://nph.uaз найменуванням «Аптека Рядом®»

1.2. Відвідувач сайту - особа, що відвідала Сайт, без мети оформлення замовлення.

1.3. Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цієї Угоди і має намір оформити Замовлення на Сайті.

1.4. Покупець - Користувач, що розмістив замовлення на Сайті з метою придбання товару для особистих потреб.

1.5. Продавець (Аптека) – суб’єкт господарювання (юридична або фізична особа-підприємець), що має ліцензію на право роздрібної торгівлі лікарськими засобами, якого Покупець обрав та відносно якого розмістив Замовлення на сайті.

1.6. Товар - лікарські засоби, БАДи, вироби медичного призначення, косметика та інші товари, розміщені на Сайті.

1.7. Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою https://nph.ua, де представлені Товари, які пропонуються Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

1.8. Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання Товарів, обраних на Сайті, у визначеній (вибраній) Покупцем Аптеці.

1.9. Дистриб'ютор - суб’єкт господарювання, який має ліцензію на право оптової торгівлі лікарськими засобами, що поставляє Товари Продавцям на підставі договору поставки.

1.10. Власник сайту - правовласник і адміністратор доменного імені Nph.ua, власник торгової марки Аптека Рядом®, ТОВ «ФАРМ ТЕКТУМ» (код ЄДРПОУ 35758282, місцезнаходження: 04210, м. Київ, вулиця Йорданська, будинок 20, Літера А).

2. Загальні положення

2.1. Ця Угода про використання Сайту, відноситься до сайту «Аптека Рядом®», розташованому за адресою https://nph.ua.

2.2. Правовласником і адміністратором доменного імені nph.ua є ТОВ «ФАРМ ТЕКТУМ» (код ЄДРПОУ 35758282, місцезнаходження: 04210, м. Київ, вулиця Йорданська, будинок 20, Літера А).

2.3. Торгова марка «Аптека Рядом®» є власністю ТОВ «ФАРМ ТЕКТУМ» (код ЄДРПОУ 35758282, місцезнаходження: 04210, м. Київ, вулиця Йорданська, будинок 20, Літера А).

2.4. Предметом цієї Угоди є надання Власником Сайту Користувачеві доступу до використання Сайту і його сервісів з метою отримання інформації, з метою здійснення бронювання/резервування товару в обраній Користувачем Аптеці, а також з метою формування заявки на адресу дистриб'ютора від імені Аптеки на поставку обраного товару в рамках укладеного між останніми договору поставки.

2.5. Угода може бути змінена Власником сайту в односторонньому порядку без спеціального повідомлення користувачів. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за адресою: https://nph.ua/uk/pravila-ispolzovaniya.

2.6. Використання сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України

2.7. Умови цієї Угоди є публічною офертою відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України. Починаючи використовувати Сайт, пройшовши процедуру реєстрації, або без проходження процедури реєстрації (шляхом зазначення персональних даних у відповідних формах на Сайті), Користувач вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків (включно з наданням згоди ТОВ «ФАРМ ТЕКТУМ» на отримання рекламних розсилок з Сайту). Якщо Користувач в будь-який момент забажає припинити отримання розсилок, він може відмовитися від їх отримання, дотримуючись інструкціям в кожній з розсилок). У разі незгоди Користувача з будь-яким пунктом цієї Угоди, він зобов'язаний припинити використання Сайту.

3. Реєстрація Користувача, обліковий запис користувача

3.1. Реєстрація Користувача на Сайті є добровільною і безкоштовною.

3.2. Для розміщення замовлень на Сайті, Користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації, в результаті якої буде створено обліковий запис Користувача.

3.3. При реєстрації Користувач вказує номер свого мобільного телефону. Користувач повинен підтвердити реєстрацію шляхом введення в відповідну форму на Сайті коду, відправленого на його телефонний номер за допомогою SMS-повідомлення. Надалі, код отриманий в SMS-повідомленні буде паролем доступу до Особистого кабінету Користувача.

3.4. Користувач самостійно забезпечує конфіденційність свого паролю доступу. Користувач не має права передавати пароль третім особам, несе повну відповідальність за його збереження, самостійно вибираючи спосіб зберігання коду-паролю.

3.5. Якщо Користувачем не доведено протилежне, будь-які дії, вчинені на сайті з використанням телефону і пароля Користувача, вважаються вчиненими самим Користувачем.

3.6. Власник сайту має право заблокувати або видалити обліковий запис Користувача без пояснення причин, в тому числі в разі порушення Користувачем умов Угоди.

3.7. Для видалення свого облікового запису, Користувач повинен направити вимогу Власнику Сайту за адресою, вказаною в п.2.2 цієї Угоди. Видалення облікового запису Користувача здійснюється Власником Сайту протягом 30-ти календарних днів з дати отримання такої вимоги.

4. Права і обов'язки сторін

4.1. Користувач сайту має право:

4.1.1. Оформити замовлення на сайті товару, який користувач зможе отримати в обраній ним аптеці (з переліку представлених на сайті). При цьому до Користувача доведено, що аптека, представлена ​​на сайті, є суб’єктом роздрібної торгівлі, яка продає товари тільки для особистого використання Користувачем і не передбачає продаж ним товарів для використання в підприємницькій діяльності (подальшого перепродажу). Продаж товару здійснюється  в кількостях, що забезпечують достатню впевненість в тому, що ця кількість, є нормальною для добового / курсового дозування згідно інструкції до товару.

4.1.2. Ставити запитання, що стосуються роботи Сайту і розміщених на ньому товарів за адресою [email protected].

4.1.3. Користуватися сайтом для пошуку та бронювання товарів, представлених на Сайті в порядку, передбаченому Угодою і не забороненому законодавством України.

4.2. Користувачеві заборонено:

4.2.1. Замовляти товари в підприємницьких цілях, виходячи з вимог п. 4.1.1 Угоди.

4.2.2. Використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту.

4.2.3. Будь-яким способом обходити навігаційну структуру Сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими способами, які спеціально не представлені сервісами даного Сайту.

4.2.4. Завантажувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і / або поширювати інформацію, яка є незаконною, шкідливою, ображає моральність, демонструє (або є пропагандою) насильство і жорстокість, порушує права інтелектуальної власності, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу будь-яких осіб або організацій, містить елементи (або є пропагандою) порнографії, являє собою рекламу (або є пропагандою) послуг сексуального характеру (в тому числі під виглядом інших послуг), роз'яснює порядок виготовлення, застосування чи іншого використання наркотичних речовин або їх аналогів, вибухових речовин чи іншої зброї.

4.2.5. Завантажувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і / або поширювати будь-які матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування, або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також розміщення посилань на вищезгадану інформацію.

4.2.6. Порушувати належне функціонування Сайту.

4.2.7. Відстежувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого Користувача Сайту.

4.2.8. Використовувати Сайт для поширення інформації рекламного характеру без згоди Власника Сайту.

4.2.9. Видавати себе за іншу людину або представника організації і / або товариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників Власника Сайту, за Власника сайту, а також застосовувати будь-які інші форми і способи незаконного представництва інших осіб в мережі, а також вводити користувачів в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.

4.2.10. Вводити в оману інших Користувачів щодо властивостей і характеристик будь-якого Товару розміщеного на Сайті.

4.2.11. Сприяти будь-яким діям, спрямованим на порушення обмежень і заборон, що встановлені цією Угодою.

4.3. Власник Сайту має право:

4.3.1. Видалити обліковий запис Користувача, в тому числі в разі систематичного порушення останнім правил користування Сайтом.

4.3.2. В односторонньому порядку анулювати акаунт Користувача, якщо він не використовувався більше дванадцяти календарних місяців поспіль без повідомлення Користувача.

4.3.3. В односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди користувача, змінювати Сайт, в тому числі змінювати або додавати розділи, змінювати дизайн та інше.

4.3.4. Відмовити Користувачу сайту в формуванні заявки на адресу дистриб'ютора від імені Аптеки на поставку обраного товару в разі порушення Користувачем умов Угоди, а також у разі відсутності достатньої впевненості Власника Сайту, що замовлений товар і його кількість відповідають умовам п. 4.1.1. цієї Угоди.

4.3.5. Запросити у Користувача передоплату за замовлений товар, в разі якщо попередні 3 (три) заявки не були викуплені Користувачем в Аптеці.

4.3.6. У будь-який час, без повідомлення Користувача вносити зміни до переліку Товарів і послуг, що пропонуються на Сайті, і (або) в ціни, які застосовуються до таких Товарів при їх реалізації і (або) послуг, що надаються.

4.4. Власник Сайту зобов'язується:

4.4.1. Опубліковувати на сайті для бронювання лікарських засобів інформацію по аптекам і аптечним мережам, які мають чинну ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами, що підтверджує якість товару.

4.4.2. Негайно виключати зі списку на Сайті аптеки, ліцензія у яких закінчилася або була відкликана чи анульована.

5. Використання сайту

5.1. Сайт і Вміст, що входить до складу Сайту, належить і управляється Власником.

5.2. Зміст Сайту не може бути скопійовано, опубліковано, відтворено, передано або поширено будь-яким способом, а також розміщено в глобальній мережі «Інтернет» без попередньої письмової згоди Власника.

5.3. Зміст Сайту захищений авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю, і законодавством про недобросовісну конкуренцію.

5.4. Придбання Товару, що пропонується на Сайті, може потребувати створення облікового запису Користувача.

5.5. Користувач несе персональну відповідальність за збереження конфіденційності інформації свого облікового запису, включаючи пароль, а також за всю без винятку діяльність, яка ведеться від імені Користувача облікового запису.

5.6. Користувач повинен негайно повідомити Адміністрацію сайту про несанкціоноване використання його облікового запису або пароля або при будь-якому іншому порушенні системи безпеки.

5.7. Ця Угода поширює свою дії на всі додаткові положення та умови про купівлю Товару і надання послуг, що надаються на Сайті.

5.8. Інформація, яка розміщується на Сайті, не повинна тлумачитися як зміна цієї Угоди.

6. Відповідальність

6.1. Будь-які збитки, які Користувач може понести у разі умисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Власником не відшкодовуються.

6.2. Власник сайту не несе відповідальності за:

6.2.1. шкоду, заподіяну техніці Користувача, в разі якщо це сталося в результаті переходу за посиланнями, розміщеними на Сайті.

6.2.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їх роботою.

6.2.3. Тимчасові збої і перерви в роботі Сайту і викликані ними втрату інформації.

6.2.4. За будь-яку шкоду комп'ютеру Користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, яка викликана або пов'язана із скачуванням матеріалів за посиланнями, розміщеними на Сайті.

6.2.5. Належне функціонування Сайту, в разі якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

7. Персональні дані

7.1. Реєструючись на Сайті, Користувач добровільно і в своїх інтересах дає повну і беззастережну згоду Власнику Сайту на обробку наданих Користувачем його персональних даних відповідно до Політики конфіденційності, яка розміщується за адресою https://nph.ua/politika-konfidencijnosti. Також Користувач підтверджує, що ознайомлений з Політикою Конфіденційності «Аптека Рядом®» щодо обробки персональних даних. При цьому письмова форма або інші докази для додаткового підтвердження вільного волевиявлення Користувача Власнику Сайту не потрібні.

7.2. Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується з тим, що, так як в рамках сервісу Сайту номер телефону Користувача є єдиним ідентифікатором Користувача, формування Користувачем замовлення на Сайті від імені Аптеки на адресу дистриб’ютора передбачає передачу номера телефону Користувача Аптеці, обраної ним для отримання замовлення. Відкликання Користувачем своєї згоди на передачу номера телефону тягне за собою неможливість виконання замовлень, сформованих на Сайті.

8. Сайти і контент третіх осіб

8.1. Сайт може містити посилання на сайти третіх осіб в мережі Інтернет. Зазначені треті особи та їх сайти не перевіряються Власником Сайту на відповідність вимогам чинного законодавства (достовірності, повноти, законності і т. п.). Власник Сайту не несе відповідальність за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ при переході по посиланнях із Сайту, в тому числі.

8.2. Посилання (в будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщеної на Сайті, не є схваленням або рекомендацією таких продуктів (послуг, діяльності) з боку Адміністрації Сайту, за винятком випадків, коли на це прямо вказується на ресурсах самого Сайту.

9. Відсутність гарантій, обмеження відповідальності

9.1. Користувач використовує Сайт на свій власний ризик. Сервіси Сайту надаються «як є». Власник Сайту не несе жодної відповідальності, в тому числі за відповідність Сайту цілям Користувача.

9.2. Власник Сайту не гарантує, що: сервіси відповідають / відповідатимуть вимогам Користувача; сервіси будуть надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок; якість будь-якого продукту, послуги, інформації та ін., отриманих з використанням сервісів, буде відповідати очікуванням Користувача.

9.3. В жодному разі Власник Сайту або його представники не несуть відповідальність перед Користувачами або перед будь-якими третіми особами за збитки, в тому числі за реальні збитки, втрачену (упущену) вигоду, майнову та моральну шкоду, шкоду завдану честі, гідності та діловій репутації викликані в зв'язку з використанням Сайту, вмісту Сайту або інших матеріалів, до яких Користувачі або інші особи отримали доступ за допомогою Сайту.

9.4. Лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, надані на Сайті, служать лише для ознайомлення Користувачем і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування, і підлягають до застосовування виключно за призначенням лікаря і під лікарським наглядом, якщо інше прямо не передбачено чинним законодавством України.

10. Порушення умов угоди Користувача

10.1. Власник сайту має право розкрити будь-яку зібрану про Користувача даного Сайту інформацію, якщо розкриття необхідно в зв'язку з розслідуванням або скаргою щодо неправомірного використання Сайту або для встановлення (ідентифікації) Користувача, який може порушувати або втручатися в права Власника сайту або в права інших користувачів Сайту.

10.2. Власник сайту має право розкрити будь-яку інформацію про Користувача, яку вважатиме необхідною для виконання положень чинного законодавства або судових рішень, забезпечення виконання умов цієї Угоди, захисту прав або безпеки Власника, інших користувачів.

10.3. Власник сайту має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство України вимагає таке розкриття.

10.4. Власник сайту має право без попереднього повідомлення Користувача припинити та (або) заблокувати доступ до Сайту, якщо Користувач порушив цю Угоду або інші умови, що містяться в інших документах щодо умов користування Сайтом, а також у разі припинення дії Сайту або через технічні неполадки/проблеми.

10.5. Власник сайту не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Сайту в разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди або іншого документа, що містить умови користування Сайтом.

11. Заключні положення

11.1. Угода укладається на невизначений термін і поширює свою дію на користувачів, які здійснюють доступ до Сайту і його використання.

11.2. Якщо з тих чи інших причин будь-які з умов Угоди є недійсними або такими, що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших умов Угоди.

11.3. Сторони погодилися, що всі суперечки, що виникають з відносин Сторін, які регулюються цією Угодою, повинні вирішуватися шляхом переговорів, в разі якщо переговори не дали результату, то в компетентному суді за місцем знаходження Власника.