Про нас

Онлайн платформа "Аптека Рядом®" з'явився завдяки команді ентузіастів, які хотіли створити оптимальний сервіс, однаково зручний, практичний і корисний для аптек та їх клієнтів. Ми змогли створити ресурс, який вже показав свою ефективність і має всі передумови до подальшого розвитку і розширення.

Скориставшись нашими послугами, споживачі зможуть знайти потрібний препарат за найнижчою ціною в своєму місті, а в разі відсутності ліків - замовити їх в найближчу аптеку "під будинком", щоб забрати товар у зручний час. Окремі аптеки і аптечні мережі, які співпрацюють з нами, також отримують вигоду у вигляді стабільного потоку замовлень, а також швидкої доставки якісних препаратів зі складу провідного дистриб'ютора лікарських засобів.

Ключові особливості та можливості сервісу "Аптека Рядом®"

Що отримає користувач від нашого сервісу "Аптека Рядом®":

  • Швидкий пошук ліків по всіх аптеках міста.
  • Підбірка найближчих місць, де є необхідні препарати за найнижчими цінами.
  • Можливість забронювати і купити в аптеці те, що потрібно прямо зараз.
  • Можливість замовити цікавить лікарський засіб з доставкою в найближчу аптеку, якщо воно відсутнє в наявності. Це особливо актуально для рідкісних препаратів, яких практично ніколи немає на залишках, і щоб їх знайти, потрібно об'їздити пів міста.
  • Бронювання товару на 3 дні з можливістю скасування в будь-який час.
  • Перегляд актуальної інформації про замовлення через особистий кабінет.
  • Детальна інформація про конкретний продукт від виробника (фотографії з високою роздільною здатністю, виділені характеристики, показання та протипоказання кожного препарату, інструкції та описи від виробника).
  • Економія часу та коштів.

Серед наших партнерів - понад 1500 аптек, які оцінили зручність і користь сервісу "Аптека Рядом®". Вони отримують стабільні замовлення від покупців, а всі препарати приїжджають від офіційного дистриб'ютора відповідно до правил транспортування і зберігання (суворе дотримання температурного режиму). Це гарантує 100% якість ліків та їх справжність.

Якщо Ви проживаєте в Харкові, Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя, Івано-Франківську, Полтаві, Житомирі чи Вінниці, то, в разі відсутності товару в потрібній аптеці, Ви зможете забрати своє замовлення з найближчої аптеки в той же день після 18 : 00 (за умови оформлення заявки до 12:00, за винятком святкових і вихідних днів). Для інших населених пунктів нашої країни ми здійснюємо відправку препаратів на наступний день.